Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Built-in Devices: | Status LCD, keypad |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Depth: | 54.36 cm |
| Device Type: | Security appliance |
| Form Factor: | Rack-mountable |
| Height: | 8.76 cm |
| Height (Rack Units): | 2U |
| Humidity Range Operating: | 5 - 85% |
| Interfaces: | 1 x management - RJ-45 ¦ 2 x USB - Type A ¦ 1 x console - RJ-45 ¦ 1 x serial - RJ-45 ¦ 4 x 1000Base-T - RJ-45 ¦ 8 x 10Gb Ethernet - RJ-45 |
| Manufacturer: | F5 Networks |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Power Device: | Internal power supply |
| Version: | original |
| Width: | 43.94 cm |
| GPSR - economic actor: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
| GPSR - EU responsible person: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
| Warnings: | Warnings Switches International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Switches International.pdf |
| Built-in Devices: | Status LCD, keypad |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Depth: | 54.36 cm |
| Device Type: | Security appliance |
| Form Factor: | Rack-mountable |
| Height: | 8.76 cm |
| Height (Rack Units): | 2U |
| Humidity Range Operating: | 5 - 85% |
| Interfaces: | 1 x management - RJ-45 ¦ 2 x USB - Type A ¦ 1 x console - RJ-45 ¦ 1 x serial - RJ-45 ¦ 4 x 1000Base-T - RJ-45 ¦ 8 x 10Gb Ethernet - RJ-45 |
| Manufacturer: | F5 Networks |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Power Device: | Internal power supply |
| Version: | original |
| Width: | 43.94 cm |
| GPSR - economic actor: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
| GPSR - EU responsible person: | F5 Networks, Deutschland, Lehrer-Wirth-Straße 2, München, 81829, f5.dpo @ fieldfisher.com |
Samin Delikhoun is your contact person for: