Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Compliant Standards: | FCC Class B certified, C-Tick |
|---|---|
| Depth: | 8.5 cm |
| Device Type: | Switch - 24 ports |
| Enclosure Type: | Desktop |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward |
| Height: | 2.5 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Interfaces: | 24 x 100Base-TX RJ-45 |
| MAC Address Table Size: | 8K entries |
| Manufacturer: | Zyxel |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Ports: | 24 x 10/100 |
| Power Consumption Operational: | 7.3 Watt |
| Power Device: | External power adapter |
| RAM: | 1.25 MB |
| Status Indicators: | Power, link/activity |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 0.4 kg |
| Width: | 19.4 cm |
| GPSR - economic actor: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
| GPSR - EU responsible person: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
| Warnings: | Warnings Switches International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Switches International.pdf |
| Compliant Standards: | FCC Class B certified, C-Tick |
|---|---|
| Depth: | 8.5 cm |
| Device Type: | Switch - 24 ports |
| Enclosure Type: | Desktop |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward |
| Height: | 2.5 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Interfaces: | 24 x 100Base-TX RJ-45 |
| MAC Address Table Size: | 8K entries |
| Manufacturer: | Zyxel |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Ports: | 24 x 10/100 |
| Power Consumption Operational: | 7.3 Watt |
| Power Device: | External power adapter |
| RAM: | 1.25 MB |
| Status Indicators: | Power, link/activity |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 0.4 kg |
| Width: | 19.4 cm |
| GPSR - economic actor: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
| GPSR - EU responsible person: | Zyxel Sirius, Deutschland, Europark Adenauerstr. 20, Würselen, 52146, sales @ zyxel.de |
Rico Heise is your contact person for: