Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| CPU: | No CPU |
|---|---|
| Cables Included: | 2 x SAS cable - 50 cm |
| Capacity: | |
| Depth: | 56.7 cm |
| Device Type: | Storage enclosure |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 25 (total) / 25 (free) x hot-swap - 2.5" SFF |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Capacity: | 30 TB |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply - hot-plug |
| Power Provided: | 300 Watt |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| Rack Mounting Kit: | Included |
| Supported Devices / Modules Qty: | 25 |
| Supported Drives: | SATA-300 / SAS-2 |
| Type: | HDD - hot-swap |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 17.2 kg |
| Width: | 45 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage Accessoires International.pdf |
| CPU: | No CPU |
|---|---|
| Cables Included: | 2 x SAS cable - 50 cm |
| Capacity: | |
| Depth: | 56.7 cm |
| Device Type: | Storage enclosure |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 25 (total) / 25 (free) x hot-swap - 2.5" SFF |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Capacity: | 30 TB |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply - hot-plug |
| Power Provided: | 300 Watt |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| Rack Mounting Kit: | Included |
| Supported Devices / Modules Qty: | 25 |
| Supported Drives: | SATA-300 / SAS-2 |
| Type: | HDD - hot-swap |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 17.2 kg |
| Width: | 45 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: