Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Built-in Devices: | Status LCD, HP Onboard Administrator with KVM Option |
|---|---|
| Bundled with: | ROHS 16 Insight Control Licenses |
| Compliant Standards: | RoHS, WEEE |
| Cooling System: | Rear: fan x 10 / hot-swap ¦ Rear: fan mount x 10 / hot-swap |
| Depth: | 60.65 cm |
| Form Factor: | Rack-mountable |
| Height: | 101.29 cm |
| Installed Qty: | 6 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Device: | Power supply - hot-plug |
| Power Provided: | 2400 Watt |
| Supported Blades Qty: | Up to 16 |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 136.08 kg |
| Width: | 75.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Built-in Devices: | Status LCD, HP Onboard Administrator with KVM Option |
|---|---|
| Bundled with: | ROHS 16 Insight Control Licenses |
| Compliant Standards: | RoHS, WEEE |
| Cooling System: | Rear: fan x 10 / hot-swap ¦ Rear: fan mount x 10 / hot-swap |
| Depth: | 60.65 cm |
| Form Factor: | Rack-mountable |
| Height: | 101.29 cm |
| Installed Qty: | 6 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Device: | Power supply - hot-plug |
| Power Provided: | 2400 Watt |
| Supported Blades Qty: | Up to 16 |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 136.08 kg |
| Width: | 75.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: