Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Built-in Devices: | Display |
|---|---|
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 81.3 cm |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c, BL860c i2, BL860c i2 Base, BL870c, BL870c i2, BL890c i2, BL890c i2 Base ¦ HPE ProLiant BL260c G5, BL280c G6, BL2x220c G5, BL2x220c G5 Server A, BL2x220c G5 Server B, BL2x220c G6, BL2x220c G6 Server A, BL2x220c G6 Server B, BL2x220c G |
| Expansion Slots: | 16 x Expansion Slot |
| Fans: | 10 - (4 installed) |
| Form Factor: | Rack-mountable - 10U |
| Height: | 44.2 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Installed Qty: | 2 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 6 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Device: | Power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Supply Features: | Power Factor Correction (PFC) |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 230V (50/60 Hz) |
| Weight: | 87 kg |
| Width: | 44.7 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Built-in Devices: | Display |
|---|---|
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 81.3 cm |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c, BL860c i2, BL860c i2 Base, BL870c, BL870c i2, BL890c i2, BL890c i2 Base ¦ HPE ProLiant BL260c G5, BL280c G6, BL2x220c G5, BL2x220c G5 Server A, BL2x220c G5 Server B, BL2x220c G6, BL2x220c G6 Server A, BL2x220c G6 Server B, BL2x220c G |
| Expansion Slots: | 16 x Expansion Slot |
| Fans: | 10 - (4 installed) |
| Form Factor: | Rack-mountable - 10U |
| Height: | 44.2 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% |
| Installed Qty: | 2 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 6 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Device: | Power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Supply Features: | Power Factor Correction (PFC) |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 230V (50/60 Hz) |
| Weight: | 87 kg |
| Width: | 44.7 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: