Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Built-in Devices: | DVD-ROM drive |
|---|---|
| Cooling System: | Fan x 6 |
| Depth: | 83.5 cm |
| Expansion Slots: | 8 |
| Form Factor: | Rack-mountable - 6U |
| Height: | 26.5 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% (non-condensing) |
| Included Accessories: | HP Insight software licences |
| Installed Qty: | 4 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 6 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Capacity (of Single Unit): | 1.2 kW |
| Power Device: | Power supply - hot-plug |
| Power Redundancy: | Yes |
| Version: | original |
| Weight: | 59 kg |
| Width: | 48.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Built-in Devices: | DVD-ROM drive |
|---|---|
| Cooling System: | Fan x 6 |
| Depth: | 83.5 cm |
| Expansion Slots: | 8 |
| Form Factor: | Rack-mountable - 6U |
| Height: | 26.5 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% (non-condensing) |
| Included Accessories: | HP Insight software licences |
| Installed Qty: | 4 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 6 |
| Min Operating Temperature: | 10 °C |
| Power Capacity (of Single Unit): | 1.2 kW |
| Power Device: | Power supply - hot-plug |
| Power Redundancy: | Yes |
| Version: | original |
| Weight: | 59 kg |
| Width: | 48.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: